שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין, בראשות עורך הדין שמואל גרוסמן, הינה חברת עורכי דין מובילה, העוסקת  בנדל"ן, ובתחומים נוספים במישור האזרחי והמינהלי.

 

חברתנו,  מייצגת  ומלווה קבלנים ויזמים, בכאלף יחידות דיור שנבנו או נבנים בימים אלה, ובנוסף מלווה בעלי קרקעות ויזמים בעסקאות קומבינציה פינוי בינוי, ועסקאות תמ"א 38, מכירה לקבוצות, ורישום בתים משותפים, וכמובן מטפלת וטיפלה במהלך השנים באלפי עסקאות פרטיות של מכירת דירות ונכסים.

 

למשרדנו מומחיות מיוחדת בתחום מיסוי מקרקעין, הפחתת שומות ודרישות תשלום. אנו מבצעים  בדיקה מקצועית מוקדמת של כל עסקה ועסקה על שלל היבטיה לרבות ההיבטים המסחריים והמיסויים, וזאת כדי להביא לתוצאה מיטבית ומקסימלית ללקוח.

 

בין לקוחות המשרד נמנים: קבלנים, יזמים, חברות, גופים ציבוריים  ולקוחות פרטיים רבים.

 

משרדנו עד היום, מלווה וליווה,  קבלנים ויזמים, בבנייה חדשה, בפרויקטים של בינוי פינוי, פינוי בינוי תמ"א 38 , פיצויי הפקעה במקרקעין, כמו גם חילוץ והסדרה של פרויקטים תקועים, וכמובן ליווי של לקוחות פרטיים בעסקאות פרטניות.

 

כמו כן משרדנו מייצג בתחום המשפחתי האישי כגון, ירושות, צוואות , ענייני משפחה וכדו, וכן בתחום המינהלי, רשויות מקומיות, מוסדות ותקציבים.

 

תחום נוסף וייחודי של משרדנו, הינו ייצוג רבני ערים בהליכים מנהליים. עד היום משרדנו ייצג עשרות רבני ערים בהליכים משפטיים שונים, ובהתמודדויות מול ראשי מועצות דתיות, פרקליטות המדינה והמשרד לשירותי דת.

 

משרדנו הוביל בשורה של עתירות מנהליות, פניות לבג"ץ כמו גם תביעות רבות בבית המשפט המחוזיים ובתי המשפט השלום ובתי הדין.

 

צוות המשרד המנוסה  מאמין במתן יחס אישי, ביצירתיות, בחשיבה  אסטרטגית ומחוץ לקופסה, וחתירה לתוצאה המיטבית לכל לקוח ולקוח.