עודכן: פברואר 2021.

כללי:
אתר “שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין” שואף להבטיח כי שירותיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. אתר “שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין” השקיע משאבים רבים בכדי להבטיח שהאתר שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר “שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין”:
אתר “שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין” מנגיש את הווידג’ט נגישות לאתר ע”י שירות UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר “שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין” לשפר את תאימותו להנחיות נגישות תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות:
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות באתר “שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין” על ידי לחיצה על שילוב המקשים CTRL + U כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינה הימנית תחתונה של הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן לרגע שתפריט הנגישות נטען בשלמותו.

כתב ויתור:
אתר “שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין” ממשיך במאמציו לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה כי חובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאיתנו עם מוגבלות.

במאמץ מתמשך לשפר ולפתור בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים את האתר באופן קבוע באמצעות סורק נגישות לזיהוי ותיקון כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו.

למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר “שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין”, יתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זו עשויה להיות תוצאה שלא מצאנו או זיהינו את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך:
אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו באתר “שמואל גרוסמן ושות' חברת עורכי דין” או זקוק לעזרה בכל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו ונשמח לסייע.

נגישות פיזית במשרד:

צור קשר:
אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא שלח לנו פניה ונשתדל לענות בהקדם.